Úvod - Registrace

Registrace na Expressbike.cz

Další informace ohledně registrace najdete v obchodních podmínkách.

Přihlašovací jméno (min. 6 znaků)*   
Heslo (min. 6 znaků)*
Heslo znovu (pro kontrolu)*
Jméno*
Příjmení*
Firma
Adresa*
Adresa pro doručení (Pokud si přejete doručovat zboží na jinou adresu, např. do zaměstnání)
Kontakt*


Vaše telefonní číslo nebude sděleno stejně jako další osobní údaje žádné třetí straně a bude použito výhradně pro co nejrychlejší a nejpřesnější vyřízení vaší objednávky. Expressbike.cz si vyhrazuje právo objednávky s nefungujícím telefonním číslem považovat za neplatné.
Odebírat novinky na uvedený e-mail

 


Položky označené hvězdičkou jsou povinné
Novinky na expressbike.cz
22.3.2016
Legendární italský výrobce těch nejlepších plášťů a galusek Vittoria přichází s novými verzemi oblíbených modelů Rubino, Zaffiro a Corsa. Máme je skladem!
24.1.2016
Čerstvou novinkou v našem eshopu jsou klasické cyklistické trenažéry proslulé německé značky Kettler, která je zárukou té nejvyšší kvality. Z poměrně široké nabídky značky Kettler jsme vybrali ty nejzásadnější modely vhodné pro aktivní amatérské cyklisty i profesionály. Naši nabídku naleznete zde: CYKLOTRENAŽÉRY KETTLER.
7.12.2015
Na skladě nám ještě před Vánoci přistála nová kola značky Mavic. Ještě pod stromeček si tedy můžete nadělit nová Aksium, Ksyrium, Cosmic, CrossMax nebo CrossOne kola!
28.10.2015
S velkým předstihem před nástupem krutých mrazů, jsme pro vás připravili nabídku zimních treter osvědčené italské značky Northwave.
expressbike.cz je předním dodavatelem kol a cyklokomponentů světových značek.

On-line shop Cannondale a GT horská kola, silniční kola Cannondale SuperSix a Evo DI2, Shimano XTR komponenty, dětské kola Amulet, oblečení Endura, přilby Giro a Uvex, pneu Schwalbe a Continental, Kore řidítka a představce, vidlice SR Suntour, nářadí Super B, top komponenty Tune.

V případě dotazů nás kontaktujte:

copyright © 2012 Expressbike.cz | Powered by BeClever!