GT Avalanche 3.0 GTW horské kolo, model 2012

Cena: 0,- Kč s DPH
Č.položky:
Výrobce
Podobné zboží:
žádné podobné zboží
Novinky na expressbike.cz
30.9.2015
Pokud vybíráte novou odpruženou vidlici, určitě byste neměli přehlédnout aktualizovanou nabídku výrobce SR Suntour v našem obchodě.
27.8.2015
Sezona 2015 pomalu ale jistě končí a na trhu už se objevují novinky příští sezony. Jednou ze zásadních novinek je očekávaná 11 rychlostní sada Deore XT M8000.
28.7.2015
Spustili jsme výprodej kol z modelové řady 2015 napříč všemi značkami i druhy kol s výjímkou značky Giant. Slevy se pohybují od 5 do 20 % a kola rychle mizí. Nenechte to své upláchnout :)
3.7.2015
Výživové doplňky, iontové nápoje, protikřečové tablety, regenerační prostředky - prostě vše co tělo potřebuje aby tak náročný sport jako je cyklistika zvládlo, Vám nyní nabízíme od výrobce SiS, který na to jde přímo vědecky - představujeme Science in Sport. Určitě vyzkoušejte! Kompletní nabídka tady.
expressbike.cz je předním dodavatelem kol a cyklokomponentů světových značek.

On-line shop Cannondale a GT horská kola, silniční kola Cannondale SuperSix a Evo DI2, Shimano XTR komponenty, dětské kola Amulet, oblečení Endura, přilby Giro a Uvex, pneu Schwalbe a Continental, Kore řidítka a představce, vidlice SR Suntour, nářadí Super B, top komponenty Tune.

V případě dotazů nás kontaktujte:

copyright © 2012 Expressbike.cz | Powered by BeClever!